KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 17423527
nr 1742 3527
Akvareller
2 st, Oidentifierad konstnär. Bilar. Signerad, daterad 2010. Akvarell, bildmått: 29x46 cm, yttermått inklusive ram: 53x67 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 november 2025
kl 18:24:38
24/11 17:41:10
700 kr
24/11 18:19:38