KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 17423527

nr 1742 3527

Akvareller

2 st, Oidentifierad konstnär. Bilar. Signerad, daterad 2010. Akvarell, bildmått: 29x46 cm, yttermått inklusive ram: 53x67 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 24 november 2025
kl 18:24:38

24/11 17:41:10 1      700 kr
24/11 18:19:38 2      Vinnande bud